Nabídka masáží

Speciální sportovní masáž

Účinná terapeutická metoda zaměřená na sportovce, která pomáhá zlepšit výkon, urychluje regeneraci svalů a snižuje riziko zranění. Kombinuje techniky hluboké tkáňové masáže s protahováním svalů, přinášející sportovcům úlevu a optimalizaci                                     fyzické kondice. 

 Relaxační masáž

Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Spolu s vonnými nejkvalitnějšími aroma oleji, navodí stav                                      vnitřní harmonie a přinese příjemné uvolnění. 

Lymfatická masáž 

Lymfatická masáž je jemná masážní technika podporující správnou funkci lymfatického systému a odtoku mízy. Ta se stará o odplavování škodlivin z                                 těla skrz čistící orgány jako ledviny nebo játra.

Intuitivní masáž

Průběh je pokaždé jiný, stejně jako použité techniky. Cílem masáže je tělo zklidnit a uvolnit, energetické dráhy těla najdou opět ztracené cesty a tělo se dostane do harmonie. 

Baňkování

Přikládání skleněných nebo plastových nádobek na pokožku. Baňka se přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Pokožka se prudce prokrví a zčervená. 

Lymfatická masáž obličeje

Příjemná masáž obličeje lehkými doteky. Odstraňuje otoky ve tváři a v očním okolí, pod bradou, na krku a působí jako prevence proti migrénám. Hmatové techniky se využívají při řešení vrásek nebo hloubkovém čištění pokožky.